دسته بندی سوال:
شرایط کار یا تحصیل برای رشته پرستاری , کدام یک بهتر است؟

با سلام من 8 سال سابقه کار پرستاری دارم و در ضمن فوق لیسانس فیزیولوژی هم دارم.. مقالات هم در زمینه کار خودم دارم… خواستم بدونم کاری یا تحصیلی برای دکترا کدومش بهتره و زودتر جواب میده ؟ و اینکه اگر بورس بشم برای دکترا امکان کار کردن پارت تایم دارم؟

دیدگاه‌ها

 1. mostafa

  با سلام و عرض ادب
  شما کاش سن و اینکه مجرد یا متاهل هستید را هم بیان می کردید. اما به طور کلی رشته شما رشته ای است که بازار کار خوبی دارد اما نیازمند به معادلسازی و معادلسازی از ایران خیلی سخت و زمانبر است. بخواهید برای دکتری اقدام کنید خود دکتری کار محسوب میشه و نیازمند داکیومنت هایی چون زبان قوی، مقاله و سخت تر از همه تائیده سوپروایزر هستید اینها به طور کلی مسیری است که باید طی کنید بنظرم اقدام به مستر مجدد بکنید و وارد کشور مورد نظر بشید زودتر نتیجه می گیرید و در محیط اقدام به معادلسازی یا اقدام به تحصیل دکتری بکنید. و در مقطع دکتری هم بله شما بین 20 تا 30 ساعت اجازه کار دارید.

 2. سپیده

  شما اگر قصد اقدام از طریق ویزای کاری دارید نیاز به معادل سازی مدارک می باشد و اگر که قصد اقدام برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری دارید باید علاوه بر معادل سازی و مقالات،حداقل آیلتس 7 و تاییدیه سوپروایزر را داشته باشید ولی در هر صورت باید رزومه شما به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد.

 3. فرزاد

  بستگی داره کدوم کشور دوست داری بری – به نظر من اگه فوق لیسانس مجدد اقدام کنی زود تر میری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Email
WhatsApp
Telegram
LinkedIn
Twitter

هنوز پاسخ خود را نیافته اید؟!

هم اکنون از کارشناسان ما بپرسید…