دسته بندی سوال:
شرایط پناهندگی در ترکیه

من میخوام پناهندگی در ترکیه بگیرم چه طوریه؟

دیدگاه‌ها

 1. مهسا

  با سلام و عرض ادب دوست عزیز بنده سوال شما را کامل متوجه نشدم اما بطور کلی پناهندگی غلط ترین راه ممکن برای مهاجرت می باشد و دارای ریسک ها و خطرات زیادی می باشد و شانس موفقیت در آن خیلی پایین می باشد اگر توانایی مهاجرت را دارید از راه های قانونی اقدام کنید. در ترکیه شرایط مناسبی بطور کلی وجود ندارد. موفق باشید.

 2. فرزاد

  بدترین کار رو میکنید من الان دوستم رفته پناهنده بشه با خانومش به کلی مشکل خوردن و پشیمون شدن حالا میخوان برگردن هم نمیتونن پولشون هم داره تموم میشه وضعیتشون هم نامشخصه تو یونان بی هیچ پشتوانه گرفتار شدن

 3. hzr

  سلام

  به عنوان هم نوع خدمتتون عرض می کنم که اقدام ازاین روش رو کلا از ذهنتون پاک کنید و به جای اقدام از طریق پناهندگی به یک کارشناس مراجعه کنید تا شرایط شما رو بسنجه شاید شرایط اقدام از طرق قانونی را داشتید.پناهندگی آینده ای پر خطر و مبهم دارد و در شان و منزلت شما باهاتون رفتار نمیشه.

 4. علیرضا

  من نمیدونم چرا از بین این همه راههای قانونی ما فقط به فکر راههای سخت و غلط میافتیم

  من دوستم با خانومش واسه پناهندگی اقدام کرده بود . توی کمپ اونقدر شرایطشون بد بود و یه سری افراد حتی نظافت رو رعایت نمیکردن که خانومش بیماری پوستی گرفت

  الان خیلی پشیمونه . نه راه پس داره نه راه پیش

  اگه برادرانه از من گوش میکنی به صورت قانونی حتی اگه مهاجرت نکردی حداقل میدونی که تو مملکت خودت سربلندی و حداقل به دید یه سربار بهت نگاه نمیکنن .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Email
WhatsApp
Telegram
LinkedIn
Twitter

هنوز پاسخ خود را نیافته اید؟!

هم اکنون از کارشناسان ما بپرسید…